3 przestrzenie, których potrzebuje Twoje biuro

image

3 przestrzenie, których potrzebuje Twoje biuro

1. Studio: Kiedy musisz myśleć kreatywnie, lub kiedy po prostu potrzebujesz czystej przestrzeni do pracy, studio jest otwartą przestrzenią, w której praca może być produkowana. Nie musisz być galerią sztuki lub fotografem, aby mieć studio; studio jest idealnym środowiskiem dla każdej firmy, która potrzebuje sposobu na nieszablonowe myślenie. Rozwiązanie projektowe: Ogranicz umeblowanie do minimum. Wszystko, czego potrzebujesz to kilka długich stołów i krzeseł dla wygody.

2. The Quiet Retreat: Ponieważ coraz więcej firm zwraca się do otwartej przestrzeni i projektów współpracy, ważne staje się, że ciche odosobnienie jest dostępny dla pracowników, którzy potrzebują przerwy od hałasu i chaosu. Podobnie jak biblioteki szkolne są podstawą na kampusach uniwersyteckich, tak i ciche odosobnienie jest przestrzenią, w której pracownicy mogą w ciszy prowadzić badania i pracować nad projektami. Rozwiązanie projektowe: Trzymaj telefony komórkowe, telefony i wszelkie rozmowy z dala od miejsca odosobnienia. Zainstaluj indywidualne biurka lub wspólne stoły ze ściankami, aby naśladować atmosferę biblioteki.

3. Jądro: Jądro jest sercem i duszą Twojej firmy. W przeciwieństwie do pokoju przerw, jądro nie jest tylko do posiłków i spotkań w czasie przerwy. To część biura, w której buduje się społeczność i poczucie pracy zespołowej. To tutaj odbywają się spotkania towarzyskie przy lodach, spotkania firmowe i dni gier. Jądro to przestrzeń, w której pracownicy mogą się naładować energią, jednocześnie ucząc się i rozwijając wraz z firmą. Rozwiązanie projektowe: Dodaj białe tablice (lub tablice kredowe) w centrum pokoju, aby umożliwić improwizowane pow-wow i sesje burzy mózgów. Spraw, aby pomieszczenie można było dostosować do każdego wydarzenia, wyposażając jądro w mobilne meble (stoły i krzesła na kółkach).