Top 10 Drukarek

image

Stworzyliśmy listę dziesięciu najlepiej sprzedających się drukarek, dzięki czemu możesz zobaczyć, które modele są najbardziej popularne wśród klientów.

Staraliśmy się, aby było to proste i przyjemne, choć dla zaawansowanych technologicznie osób, znaleźliśmy również dobrą listę przydatnych aplikacji do zarządzania drukiem na urządzeniach z systemem iOS i Android.

Brother MFCJ4610DW

Czy ludzie kochają ten ultralekki atramentowiec za jego wielofunkcyjną osobowość - (jest to drukarka, faks i kserokopiarka) - czy za jego niewielkie rozmiary? Może to wszystko. Jak powiedział klient Euroffice Murray25: "Kupiłem go miesiąc temu i był to mój najlepszy zakup w 2014 roku! Wspaniały projekt, doskonale sprawdza się w moim biurze, ale także jest dobry do codziennego użytku domowego."

Samsung CLP-415NW

Ile stron musisz wydrukować w swoim biurze w ciągu miesiąca? Niech pan zgadnie - czy to 1000? Popchnijmy to trochę w górę i powiedzmy 3,000. A może 40,000? Tak, miesięczny cykl pracy tego Samsunga to zdumiewające czterdzieści tysięcy stron. Szczerze mówiąc, jeśli przechodzisz przez tyle papieru każdego miesiąca, oprócz uzależnienia od drukowania, musisz mieć drukarkę, która nie zapina się pod presją.

Canon PIXMA MG6450

Seria PIXMA firmy Canon ma zasłużoną reputację w zakresie wysokiej jakości wydruków fotograficznych, a MG6450 nie różni się niczym od innych. Nawet lepiej niż to, drukuje chmury! Gorący dzień w biurze? Wystarczy podłączyć jeden z nich i sprawić, by padał deszcz. Ah, nie... Przepraszam. Ma drukowanie w chmurze, więc możesz drukować dokumenty i zdjęcia prosto z internetowych albumów, portali społecznościowych i przechowywania w chmurze.

Epson WorkForce WF-3520DWF

Ta wielofunkcyjna bestia posiada funkcję automatycznego podawania dokumentów, dzięki czemu można załadować wielostronicowe dokumenty do drukarki i skanować je lub kopiować bez konieczności stania tam i ręcznego podawania każdej strony. Ale dla mnie najlepszą cechą jest to, że wygląda jak coś, czego używałby Darth Vader. Jaka jest twoja oferta, mój mistrzu?

HP Photosmart 5520

Budowlany fotograf? Wtedy pokochasz Photosmart 5520. Jego rozdzielczość druku kolorowego wynosi 4800 x 1200, więc będziesz miał ostre próbki wszystkich swoich zdjęć. (Zakładając, że nie zrobiłeś nieostrego zdjęcia;-) Są też inne powody, aby go pokochać.

Klient Euroffice Jenks powiedział: "Kupiłam go do pracy domowej na swoim komputerze iMac i podoba mi się to, że wygląda mądrze i działa bezprzewodowo."

Lexmark CX410DE

Doceniam proste spojrzenie tego Lexmarka. To tak, jakby dział sztuki firmy wziął dzień wolny i zostawił inżynierów odpowiedzialnych. Ale jest też moda na tę funkcję; CX410DE pozwala użytkownikom na wprowadzanie numerów #PANTONE w celu dokładnego odwzorowania kolorów na wydrukach. Oh, i jeszcze jedna rzecz. Możesz zmodyfikować drukarkę tak, aby mieściła do 1450 arkuszy papieru. Sporo koloru.

Brat HL3140CW

Czy kiedykolwiek przez pomyłkę zostawiłeś żenujący osobisty dokument na swojej drukarce biurowej? Powinieneś był użyć HLF3140CW.  Jego opcja "Secure Print" pozwala na zabezpieczenie dokumentów hasłem, więc tylko osoby posiadające ten kod mogą je wydrukować.

Samsung M2825DW

Miałeś kiedyś drukarkę, która lubiła się ociągać? Wiesz, o czym mówię. Myśli, zrzędzi, warczy i bije przez dziesięć minut zanim cokolwiek zrobi.  Cóż, z M2825DW można uzyskać od naciśnięcia przycisku drukowania do błyszczącego wydrukowanego dokumentu w mniej niż 8,5 sekundy, gdy jest w trybie gotowości.

(Jeśli nie powiesz nikomu, jak szybko to jest, nadal możesz użyć pracy drukarskiej jako wymówki do zrobienia podstępnej przerwy... i nie my w Euroffice też tego nie akceptujemy... erm...po prostu wytrzymaj ze mną minutę muszę to wydrukować, aby przeczytać dowód....)

Brat HL-4150CDN

Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh. Whoosh.

Tak brzmi brzmienie szybkiego HL-4150, który drukuje 22 mono strony na minutę. Nie wierzcie mi na słowo, oto klient Euroffice Vicks: "Jakość druku jest doskonała i szybka w porównaniu z innymi kolorowymi drukarkami, których używaliśmy w przeszłości."

Canon PIXMA MX925

Czy zdarzyło ci się kiedyś, że drukarce skończył się tusz i chciałbyś jakoś dać jej większy zbiornik? Z MX295, możesz. A ten zbiornik jest cholernie duży.   Dzięki opcjonalnemu atramentowi monochromatycznemu XXL, Canon może wydrukować do 1000 stron bez konieczności uzupełniania tuszu.

Inaczej mówiąc, to pięć kilogramów papieru A4 80 g/m². Albo jeśli chcesz zmierzyć go u królewskich dzieci, to jest cięższy niż #Prince #George kiedy się urodził.

Kiedy książę Jerzy rozpocznie szkołę przedszkolną, smartfony i aplikacje będą dla niego codziennością. Ale w tym niewiarygodnie gładkim segregacji, mogę wspomnieć, jak są one jeszcze trochę niezwykłe, jeśli chodzi o drukarki.

Trend ten się zmienia, a coraz więcej producentów pozwala użytkownikom kontrolować swoje urządzenia za pomocą smartfonów oraz drukować i zarządzać dokumentami w chmurze.

Jeden z moich kolegów znalazł przydatny artykuł na ten temat - zawiera on listę kilku popularnych aplikacji do bezprzewodowego druku. Jest ich zbyt wiele, by o nich wspomnieć, ale dlaczego nie sprawdzić i zobaczyć, co o nich myślisz?