Top 10 Długopisów

image

Przy tak dużej ilości długopisów na rynku dzisiaj, wybór właściwego jest często przypadkiem prób i błędów. To jest moja lista długopisów dostępnych w sklepach.

1) Pentel Energel

Znasz to uczucie, gdy znajdziesz długopis, który kochasz i musisz pędzić do sklepu, aby kupić go w każdym kolorze plus dodatki tylko na szczęście? Wszystko co kupujesz i kochasz zostaje przerwane, prawda? Cóż, to właśnie stało się ze mną, kiedy kupiłem mój pierwszy Pentel Energel. Jest gładki, nadaje się do wielokrotnego napełniania, tusz tak szybko wysycha, że nawet jako leworęczny miałem problem z jego rozmazaniem i jest wygodny do trzymania przez dłuższy czas. Myślę nawet, że moje pismo odręczne wygląda schludniej z tym piórem. Jeden z moich ulubionych wszystkich okrągłych.

2) Zebra Sarasa

Po szybkim wyszukiwaniu w sieci dowiedziałem się, że Sarasa oznacza Swan. To wszystko ma teraz doskonały sens. Pióro to zgrabnie przesuwa się po stronie, pozostawiając po sobie nietknięte linie radości, a nie brzydkie kaczątko na widoku. To chowane, żelowe pióro może być wypełnione przyzwoitym wyborem kolorów i różnych rozmiarów punktów, więc nie ma znaczenia, czy jesteś fanem cienkich linii, jak ja, czy też lubisz swoje linie duże i odważne, znajdziesz Sarasę, która będzie Ci odpowiadać.

3) Waterman Expert Ball Pen Satin Matt Chrome

Ten Waterman może wywołać zazdrość o pióro biurowe. Bardzo elegancko wyglądający, szczotkowany, chromowany korpus w kształcie cygara sprawia, że czuję się wyrafinowany i dość elegancki, i jest to idealne pióro do tych poważnych zadań. Niezawodny wkład jest świetnym przykładem na to, jak powinien pisać kulka. Czasami warto zapłacić trochę więcej za doskonałej jakości pióro, które będzie z Tobą przez długie lata.

4) Parker Jotter

Nie, nie możesz pożyczyć mojego Jottera. Tak, to na jotty, ale to na moje jotty.
Każdy powinien mieć jeden specjalny punkt kulowy, który schludnie wpina się do torby, kieszeni lub osobistego organizatora. Parker Jotter sprawia, że jest to mój #Top10 za bycie niezawodnym, nadającym się do ponownego napełnienia i ciężko noszącym notesem. Szeroka gama dostępnych kolorów oznacza, że prawdopodobnie znajdzie się taki, który będzie idealnie pasował do Twojej osobowości. Ty jotterujesz ze swoim jotterem, a ja z moim.

5) Bic Cristal Grip

Niewielkie ulepszenie pióra, które wszyscy poznaliśmy, a miłość zrobiła ogromną różnicę. Ten sam warty 2 kilometry, trwały, niezawodny atrament, ten sam wybór żywych kolorów do wyboru, ale z uchwytem. Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby ktoś powiedział mi, że nigdy nie używał żadnego z tych kolorów lub natknął się na jeden z nich w pracy lub w domu. Pamiętaj tylko, że nie natkniesz się na ten sam kolor w domu, którego używałeś tego dnia w pracy ????. Nie, że to mi się nigdy nie przytrafiło, tylko mówię...

6) Pilot Frixion

Pomyłka? Jaki błąd? Moje bezbłędne strony perfekcji nie mają absolutnie nic wspólnego z magiczną gumką na końcu tego pióra, która wykorzystuje tarcie, aby atrament zniknął. Na moim biurku nie ma gumowych wiórów, więc nie możesz niczego udowodnić.

7) Bic 4-kolorowy

#Top10 nie jest kompletny bez tego szkolnego klasyka. Nic dziwnego, że Bic 4 Colour pozostaje tak samo popularny dziś jak wtedy, dzięki swojemu zabawnemu i przyjaznemu wzornictwu oraz trwałym wkładom. Kto nie kocha pióra, które wygodnie mieści nasze cztery najczęściej używane kolory w jednym korpusie? Wyzywam Cię, abyś nie próbował zwijać wszystkich czterech kolorów na raz!

8) Pilot B2P

To ekologiczne pióro, wykonane w 95% z plastikowych butelek, oznacza, że mogę cieszyć się swoim uzależnieniem od pióra, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Od czasu do czasu wszyscy potrzebujemy delikatnego przypomnienia o recyklingu i chociaż to fajne i kolorowe pióro znajduje się w moim pojemniku na długopisy, przypomnę sobie, że plastikowe butelki nie należą do pojemnika.

9) Sharpie Pen Steel Black

Z małą pomocą sławnego piłkarza Davida Beckhama, #Sharpie szybko stał się nazwiskiem domowym. Szczotkowany stalowy korpus, miękki uchwyt, jego lekka waga i delikatna końcówka sprawiają, że jest to jedna z moich ulubionych Sharpies do codziennego użytku. Można go też uzupełniać.

10) Uni-ball UB205 Vision Elite Rollerball Pen

Atrament w tym piórze jest nie tylko bezpieczny, wodoodporny i odporny na blaknięcie, ale także posiada teksturowaną chwytność i gładkie pisanie, dzięki czemu pióro zachowuje swoją nazwę. Pióro to jest dostępne w wielu jasnych, przyciągających wzrok kolorach, więc mogę być pewien, że moje pisanie będzie wyróżniać się z tłumu.