Najczęściej kradzione artykuły biurowe

image

Dla osób uzależnionych od artykułów piśmiennych w ograniczonym budżecie, szafka na artykuły biurowe lub szafka na artykuły piśmienne jest często skarbnicą pięknych notatników, długopisów, pasemek i nie tylko. Każdy nałogowiec powie Ci, jak miło jest zacząć nowy notatnik i jak schludna jest ta pierwsza strona. To wspaniała rzecz.

Tak bardzo, że wielu chce odtworzyć to uczucie w domu, ale nie chce płacić za ten przywilej. Zamiast tego, decydując się na kradzież zapasów z szafki z artykułami biurowymi. Niegrzeczne.

Najczęściej kradzione artykuły biurowe:

Karteczki samoprzylepne

Karteczki samoprzylepne są jednym z najbardziej skradzionych przedmiotów z szafek biurowych. Dlaczego? Cóż, łatwo je uszczypnąć i schować do kieszeni lub torby, nikt ich nie przeoczy, jeśli zniknęły i są tak użyteczne.

To tak, jakbyś myślał, że nie będziesz potrzebował paczki po 5 sztuk, więc zdecyduj się ukraść tylko jedną z papeterii w pracy i użyć jej w domu, zamiast tego na swoją listę zakupów lub notatkę dla dzieci i partnera w domu, kiedy wychodzisz z domu, zanim się obudzą.

Jeśli masz go teraz w domu, to najprawdopodobniej przyszedł z biura.

Papier toaletowy

Dziwne, wiemy, ale to jedna z najbardziej skradzionych rzeczy z biura. Podczas gdy nigdy nie chciałbyś mieć tego okropnego momentu, kiedy poszedłbyś do toalety i zobaczyłbyś, że nie ma tam papieru, jeśli nadal kradniesz go z pracy, jest bardziej prawdopodobne, że tak się stanie. A jeśli kiedykolwiek ukradłeś rolkę lub dwie, to będzie to karma toaletowa, która będzie odgryzać się na tobie.

Dla wielu osób pokusa pluszowej rolki z biura w porównaniu z drapiącą rolką, której mogą używać w domu, jest po prostu zbyt duża i tam trafia, do torebki lub plecaka, gdy kończysz pracę na dzień. Bardzo bezczelny (przepraszam, nie mogłem się oprzeć żartowi).

Papier A4

Mimo, że rozwarstwienie papieru do kopiarek A4 jest dość ciężkie do zniesienia w domu, wielu ludzi to robi. Być może, aby użyć go do swojej drukarki domowej, być może do confetti zamiast zakupu papeterii ślubnej, kto wie.

Nożyczki

Czy kiedykolwiek w życiu kupiłeś nożyczki? Wątpię w to. Jesteśmy całkiem pewni, że brak nożyczek w większości biur wynika z tego, że tak wiele z nich trafia do domów pracowników, którzy w nich pracują.

Notatniki

Podobnie jak karteczka pocztowa, notatnik jest również kawałkiem papieru firmowego, który uwielbiamy uszczypnąć z szafki z artykułami biurowymi. Jeśli twój kierownik biura jest taki jak nasz i zamawia najlepsze notatniki do biura, na pewno skusisz się na zabranie jednego z nich do domu na własny użytek. Jak już powiedzieliśmy, co jest przyjemniejsze w życiu dla osoby uzależnionej od artykułów papierniczych niż założenie nowego notatnika dla wszystkich twoich wspaniałych pomysłów. Albo po to, by siedzieć pusty na półce w oczekiwaniu na podmuch inspiracji, by można go było wypełnić od przodu do tyłu.

Zakreślacze i długopisy

W epoce nowożytnej, jest dość mało prawdopodobne, że nawet zrobić tyle pisania, a więc tyle podkreślania słów pisanych, że trzeba by nawet ukraść długopisy i zakreślacze z biura, a jednak brakuje ich tak szybko z szafki biurowej to jest szalone.